ČEMU SE VĚNUJEME?

Základní informace

Naše místní akční skupina již od roku 2016 podporuje rozvoj regionálního školství na úrovni mateřských a základních škol skrze projekty Místního akčního plánování rozvoje vzdělávání. Již třetí pokračování a rozvoj projektu značí obrovskou důležitost, kterou MAS přikládá kvalitě školství ve venkovských oblastech.

Díky spolupráci s mateřskými školami, základními školami, zřizovateli a dalšími místními vzdělávacími institucemi můžeme přispět ke zlepšení vzdělávacích programů, zvýšení kvalifikací, získání nových a prohloubení stávajících kompetencí pedagogických a nepedagogických pracovníků, ředitelek a ředitelů škol. Nejen poskytnutí prostoru a příležitostí k získání nových zkušeností a vědomostí dětem, žákům, studentům a mladým lidem pro lepší budoucnost, ale také podpora rozvoje lidských zdrojů ve venkovských oblastech je naším cílem. Svou roli vnímáme nejen v oblasti regionálního školství, ale také v podpoře místních komunit, vedení obcí a občanům v místních samosprávách při rozvoji svých kompetencí ať už v roli starostů, zastupitelů, ale také sousedů, předsedů a členů spolků a dobrovolníků.

Aktuality ze VZDĚLÁNÍ

MAP pokračuje!

, ,
Zahájení projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP Poděbrady IV Od 1. dubna 2024 zahájila Místní akční skupina Mezilesí, z. s. další pokračování projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání v ORP…

3. VÝZVA MAS Mezilesí v IROP – Vzdělávání

, , , ,
Infrastruktura základních škol ve vazbě na odborné učebny a učebny neúplných škol Vybudování, modernizace a vybavení odborných učeben ZŠ ve vazbě na přírodní vědy, polytechnické vzdělávání, cizí jazyky,…

Kontakty

MAS Mezilesí, z. s.
Kněžice 167 Kněžice, 289 02
masmezilesi@masmezilesi.cz
+420 721 277 996

Máte nějaký dotaz? Napište nám.

Náš tým

Ing. Michaela Brožová Burdová

Ing. Michaela Brožová Burdová

Koordinátorka projektů a vzdělávání

e-mail: michaela.brozova@masmezilesi.cz
map@masmezilesi.cz
tel: 736 476 007

Míša je duší a hlavní hybatelkou projektů rozvoje kvality vzdělávání od jara 2021, spolupracovala na projektech MAP II a III a na koordinaci služeb pro Ukrajinské uprchlíky v ORP Poděbrady. Po práci ráda čte, běhá, cestuje, tráví čas se svými dětmi, zahradničí a stará se o domácí zvířata.

Bc. Ivana Kelymanová

Bc. Ivana Kelymanová

Koordinátorka projektů a vzdělávání

e-mail: ivana.kelymanova@masmezilesi.cz
map@masmezilesi.cz
tel: 736 476 009

Ivana pracuje v MAS od počátku roku 2022 jako koordinátorka vzdělávání MAP a zároveň je nepostradatelnou pomocí pro školy při administraci jejich individuálních projektů. Když nemá pracovní povinnosti ráda plete a šije nebo tráví čas v přírodě se svými dětmi a psem.

Základní informace

Místní akční skupina (dále jen MAS) Mezilesí z. s. je otevřeným partnerstvím všech zájemců o členství ze soukromého, neziskového a veřejného sektoru. Chtěli byste s námi navázat partnerství, více informací získáte níže.