MAS Mezilesí, z.s.
Kněžice 167
289 02 Kněžice
E-mail: masmezilesi@masmezilesi.cz

IČ: 26998882
Jsme neplátci DPH.

Číslo bankovního účtu: 2400625826/2010

ID datové schránky: fsn37b6

Doručovací adresa pro písemnosti:
MAS Mezilesí, z.s.
Kněžice 37
289 02 Kněžice

KDE NÁS NAJDETE?

Kancelář pro realizaci komunitně vedené strategie:
Jiřího náměstí 43/10
290 01 Poděbrady

Kontaktní místo MAP:
Jiřího náměstí 43/10
290 01 Poděbrady

Konzultační hodiny nepodléhají časovému omezení se zachováním flexibility přístupu. Konzultace jsou poskytovány telefonicky, e-mailem nebo osobně na předem dohodnutém místě i mimo kancelář. Konzultaci lze domluvit telefonicky na tel.č. 721 277 996 (Aneta Knytlová) nebo na emailu masmezilesi@masmezilesi.cz.

Náš tým

Ing. Michaela Brožová Burdová

Ing. Michaela Brožová Burdová

Koordinátorka projektů a vzdělávání

e-mail: michaela.brozova@masmezilesi.cz
map@masmezilesi.cz
tel: 736 476 007

Míša je duší a hlavní hybatelkou projektů rozvoje kvality vzdělávání od jara 2021, spolupracovala na projektech MAP II a III a na koordinaci služeb pro Ukrajinské uprchlíky v ORP Poděbrady. Po práci ráda čte, běhá, cestuje, tráví čas se svými dětmi, zahradničí a stará se o domácí zvířata.

Bc. Ivana Kelymanová

Bc. Ivana Kelymanová

Koordinátorka projektů a vzdělávání

e-mail: ivana.kelymanova@masmezilesi.cz
map@masmezilesi.cz
tel: 736 476 009

Ivana pracuje v MAS od počátku roku 2022 jako koordinátorka vzdělávání MAP a zároveň je nepostradatelnou pomocí pro školy při administraci jejich individuálních projektů. Když nemá pracovní povinnosti ráda plete a šije nebo tráví čas v přírodě se svými dětmi a psem.

Bc. Aneta Knytlová

Bc. Aneta Knytlová

Vedoucí zaměstnankyně MAS Mezilesí, z. s.

e-mail: aneta.knytlova@masmezilesi.cz
masmezilesi@masmezilesi.cz
tel: 721 277 996

Aneta se věnuje projektovému řízení a koordinaci projektů v oblasti sociální a vzdělávání od roku 2012 a její působení bylo vždy v nějakém vztahu k obcím na Poděbradsku a Městecku. A od roku 2017 na různých pozicích proplouvá strukturou kanceláře MAS. A ve svém volnu se seberealizuje péčí o 3 psy, zahradu a jako masérka i o lidi.

Monika Horáková

Monika Horáková

Expert finančního řízení

e-mail: finance@masmezilesi.cz
tel: 603 589 382

Monika se zaměřuje na oblast finančního řízení, která ji okouzlila a v MAS má možnost prohlubovat kvalitu fungování organizace a svých vědomostí v tomto tématu. I když v MAS pracuje teprve krátce, ale už teď je jasné, že je důležitou posilu pro tým. Mimo pracovní čas se ráda věnuje se svým dětem, knížkám nebo procházkám v přírodě.

Bc. Jan Jína

Bc. Jan Jína

Energetický koordinátor

e-mail: energetika@masmezilesi.cz
tel: 739 635 693

Honza je studentem magisterského programu Karlovy univerzity v Praze. V MAS působí od konce roku 2022, kde má možnost rozvíjet hlouběji své znalosti v oblasti energetiky. Věnuje se administraci projektů a podpoře žadatelů v rámci programu Nová zelená úsporám Light a na podzim úspěšně absolvoval kurz pro energetické koordinátory místních akčních skupin z programu MPO-Efekt. Svůj volný čas tráví většinou v posilovně nebo poznává krásy světa.

Ing. Monika Kuštová

Ing. Monika Kuštová

Projektová manažerka

e-mail: monika.kustova@masmezilesi.cz
masmezilesi@masmezilesi.cz
tel: 736 476 008

Monika nastoupila na pozici projektové manažerky v lednu 2022 a od té doby se neúnavně věnuje všem aktivitám souvisejícím s čerpáním dotací z různých programů především pro podnikatele, zemědělce, obce, ale i další aktéry na území MAS. Svůj volný čas věnuje hlavně svým dětem, jejich koníčkům a relaxuje prací na zahradě.

Bc. Lucie Straková

Bc. Lucie Straková

Komunitní sociální pracovnice

e-mail: lucie.strakova@masmezilesi.cz
tel: 799 118 078

Lucie se po letech našla v oblasti sociální práce a v MASce se nyní realizuje na pozici komunitní sociální pracovnice. Aktivně se rozvíjí studiem na vysoké škole s cílem přispět k celkovému rozvoji a blahu komunity. Většinu svého volného času tráví se svými dětmi.

Bc. Martina Krejčí

Bc. Martina Krejčí

Komunitní sociální pracovnice

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque sapien. Duis sapien nunc, commodo et, interdum suscipit, sollicitudin et, dolor. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Nunc auctor. Integer in sapien.

Mgr. Petra Dobiášová

Mgr. Petra Dobiášová

Koordinátorka projektů

e-mail: petra.dobiasova@masmezilesi.cz
tel: 777 246 684

Kateřina Hájková

Kateřina Hájková

Koordinátorka komunitní práce

e-mail: info@masmezilesi.cz
tel: 725 531 461

Základní informace

Místní akční skupina (dále jen MAS) Mezilesí z.s. je otevřeným partnerstvím všem zájemcům o členství ze soukromého, neziskového a veřejného sektoru. Chtěli byste s námi navázat partnerství, více informací získáte níže.

Kontakty

MAS Mezilesí, z.s.
Kněžice 167 Kněžice, 289 02
masmezilesi@masmezilesi.cz
+420 721 277 996

Máte nějaký dotaz? Napište nám.