Chcete posunout svou obec zase o kousek dál? Je pro vás důležité, jak se lidem ve vaší obcí žije? Zajímá vás, proč a jak podpořit a rozvíjet sousedské projekt? A kde na to vzít finanční zdroje? Jak zapojit do komunitního života místní podnikatele?

Na to vše a mnohem více dostanete odpovědi na dvou báječných seminářích, které jsme pro vás připravili ve spolupráci s Nadací VIA.

Semináře jsou určeny primárně pro zástupce obcí na našem území a v první fázi je možné přihlásit jednoho zástupce z každé obce.

 

JAK NA ZDROJE V MÍSTNÍCH KOMUNITÁCH

Lektorka: Jana Bukvová

Termín a čas konání: 12. 9. 2024 od 13:30 do 18:00

Na semináři objevíte pestrou paletu nástrojů pro získávání finančních zdrojů na sousedské projekty. Podíváme se na to, jak se tvoří fundraisingová strategie a jak si udělat revizi vaší dosavadní činnosti v této oblasti. Naučíte se více systematickému přístupu k práci s individuálními i firemními dárci a dozvíte se, jak s nimi komunikovat o vašich projektech. Dotkneme se také pořádání benefičních akcí a tvorby kampaní.

 

JAK NA SOUSEDSKÉ PROJEKTY

Lektorka: Anna Verba

Termín a čas konání: 9. 10. 2024 od 13:30 do 18:00

Zajímá vás, jak proměnit vaše sousedství v místo plné života a spolupráce? Přijďte na náš seminář, kde se dozvíte, jak zapojit své sousedy a sousedky do společných projektů, které přinášejí radost a užitek. Podíváme se na to, jak sousedské projekty tvořit, jak do nich aktivně zapojovat místní obyvatele a obyvatelky a také jaké jsou možnosti pro jejich financování. Tento seminář je ideální příležitostí pro všechny, kteří chtějí přispět k pozitivnímu rozvoji svého okolí, bez ohledu na předchozí zkušenosti s komunitními projekty.

Nechte se inspirovat, objevte nové příležitosti a staňte se součástí sítě aktivních lidí, kteří mají chuť proměňovat svá sousedství k lepšímu. Přijďte s námi sdílet své vášně, nápady a energii. 

 

Na semináře se přihlaste ZDE. 

 

A pro bližší informace kontaktujte Martinu Krejčí, tel.: 799 118 065, e-mail: martina.krejci@masmezilesi.cz