O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Značka POLABÍ - regionální produkt® - 15. výzva Polabí

MAS Podlipansko ve spolupráci s Asociací regionálních značek a partnery projektu Krajský úřad Středočeského kraje, MAS Vyhlídky, MAS Zálabí, MAS Mezilesí, MAS Svatojiřský les, Zlatý pruh Polabí, Region Pošembeří, Agrární komora a Ovocnářská unie vyhlašují XV. výzvu k předkládání žádostí o udělení značky POLABÍ - regionální produkt®. Výrobci potravinářských, řemeslných, přírodních a zemědělských produktů, působící v oblasti Polabí, mohou předkládat své žádosti o registrovanou značku do 27. 10. 2016.

Certifikovat lze: řemeslné produkty ze dřeva, keramiky, skla, kovu, šperky, obrazy, krajky, textilie, upomínkové předměty, fotografie, zemědělské a potravinářské produkty mléko, sýry, maso, obiloviny, víno, pivo, pečivo, ovoce, zelenina, ovocné nápoje, med, přírodní produkty léčivky, čaje, výrobky z rákosu, slámy, proutí, extrakty z rostlin pro kosmetické účely, včelí produkty, minerálky, aj.

 

K čemu značka slouží a co výrobcům přinese?

PROPAGACI výrobců a jejich tvorby, začlenění do platformy Asociace regionálních značek

SPOLUPRÁCI mezi výrobci, předávání zkušeností a praxe

ÚČAST na prodejních a prezentačních akcích MAS Podlipansko a jejich partnerů

Vyplněnou žádost doručte poštou nebo osobně v pracovních dnech od 8:00 do 15:00 hodin, do 27. 10. 2016 na adresu MAS Podlipansko, o.p.s., Chvalovická 1076, 289 11 Pečky. Certifikační komise zasedá 2. 11. 2016. Dokumenty k podání žádosti Vám zašleme na vyžádání, případně je naleznete na http://mas.podlipansko.cz/ - Projekty – V realizaci – POLABÍ regionální produkt – Základní dokumenty k certifikaci

S dotazy ohledně žádosti o značku POLABÍ se obracejte na koordinátorku projektu Ivetu Minaříkovou T:.721170352, E: vandrovani@podlipansko.cz, W: http://mas.podlipansko.cz/

Přiložené soubory:
Polabí 15. Výzva.pdf