O MAS Mezilesí

LOGO IROP

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Workshop se zaměřením na nástroj řízení inovačních procesů v obcích

 

22.10.2019 se od 10:00 do 14:00 hod. v ČVUT UCEEB na adrese Třinecká 1024, 273 43 Buštěhrad uskuteční kreativní workshop se zaměřením na nástroj řízení inovačních procesů v obcích. Cílem workshopu je představit městům vznikající nástroj a sdílet příklady obdobných nástrojů ze zahraničí. Ve spolupráci s obcemi budeme diskutovat jejich praktické uživatelské nároky pro novou veřejnou aplikaci. Workshop je vhodný pro vedení města, vedení městského úřadu, zástupce odborů strategického řízení a plánování, odborů ICT, odborů investic, Smart City manažery a další pracovníky, zástupce asociací obcí.

 

Přínos workshopu:

Účastníci workshopu budou mít možnost se v roli možných budoucích uživatelů přímo zapojit do tvorby softwarového nástroje. Obce získají vhled do práce týmu ČVUT v Praze a bude jim umožněno se dále podílet na tvorbě nových nástrojů. Vhodná velikost města s počtem obyvatel 5 000 a více a obce s rozšířenou působností. Workshop je organizován jako aktivita projektu TAČR Smart City Compass (TN020000344).

Registrujte se pomocí formuláře ZDE.