O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Webinář pro obce „Energetický management – jak na to a kde na to vzít?“

Informujeme vás o webináři „Energetický management města – jak na to a kde na to vzít?“, který pořádá Pakt starostů a primátorů ve spolupráci s městem Litoměřice, Slovenskou inovačnou a energetickou agentúrou a Ministerstvem životního prostředí ČR.

 

Cílem webináře je ukázat obcím, které ještě nemají dlouhodobou energetickou strategii, ani zavedený systematický energetický management:

  • Jaké jsou výhody zavedení dlouhodobé energetické strategie města a Akčního plánu pro udržitelnou energii a klima na místní úrovni
  • Jak prakticky zavést systematický energetický management a realizovat projekty udržitelné energie
  • Jak a kde najít na přípravu strategií, akčních plánů a zavedení funkce energetického managera finanční prostředky


Webinář proběhne v pátek 24. 6. 2016 v čase od 11 do 12:30, a to v českém a slovenském jazyce.

Podrobnější informace včetně programu webináře, pokynů k registraci a technických pokynů naleznete na http://www.covenantofmayors.eu/agenda_en.html?id_event=1531

Účast na webináři je zcela zdarma (každý účastník potřebuje pouze počítač s připojením k internetu a sluchátky) a není kapacitně omezena, proto budeme rádi, pokud informaci o této akci předáte komukoli, kdo by mohl mít o uvedený webinář zájem.