O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

„Kuchařka” k šíření vysokorychlostního internetu v MAS Mezilesí

 

Vážení,
přinášíme Vám "Kuchařku vysokorychlostního intenetu pro MAS Mezilesí", za jejíž finanční podporu děkujeme Středočeskému kraji a prezentace ze semináře, který k danému tématu proběhl 12.2.2019 v Kněžicích. 
Na podzim minulého roku, u příležitosti oslavy 100 let  od založení ČR odstartovala MAS Mezilesí projekt s pracovním názvem "100PRO100", kde si klademe za cíl přispět k tomu, aby v co nejkratším čase bylo 100 procent obyvatel MAS Mezilesí připojeno k vysokorychlostnímu internetu s kapacitou aspoň 100 Mb/s. Jsme připraveni (nejen) obcím v naší územní působnosti pomoci s odstraňováním bariér, s odstraňováním mýtů, tak, abychom tento cíl naplnili.

 

S přáním rychlosti myšlenky, stability kontaktů a vzájemného propojení
Pavel Černý, předseda MAS Mezilesí