O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Seminář pro zástupce malých a středních podniků

 

Přijměte prosím pozvání na seminář určený pro zástupce malých a středních podniků, zejména těch, které vyvíjí aktivity v oblasti výzkumu a vývoje.

Středočeské inovační centrum má řadu aktivit a jednou z nich je také zapojení do mezinárodního projektu Interreg D-STIR, jehož cílem je
prosazování odpovědného výzkumu (RRI) v prostředí malých a středních podniků pomocí metody STIR/D-STIR v regionu Podunají. Představení konceptu RRI společně s výsledky aktuálně probíhající pilotní studie budou uvedeny na semináři *22. 5. 2018 od 13 h v sídle Středočeského inovačního centra Dolních Břežanech*, dále bude představena metoda PPI (zadávání veřejných zakázek ve výzkumu) a jako praktická část semináře budou posluchači informováni o daňových odpočtech ve výzkumu.

Více info po rozkliknutí článku.

 

 


Velice oceníme Vaši účast, případně některého z Vašich kolegů. Proškolení v oblasti RRI může mít jak přímý dopad na budoucí rozhodování managementu firmy, tak výzkumných pracovníků. Jedná se také o průřezovou otázku H2020 a nabyté informace tak mohou být prospěšné i v případě přípravy/hodnocení evropských projektů.

Více informací k programu semináře naleznete zde
<https://s-ic.cz/akce/odpovedny-vyzkum-inovace-rri-metoda-stir-jako-jeden-nastroju-k-prosazovani-regionu-stredni-vychodni-evropy-zadavani-verejnych-zakazek-oblasti-inovaci-ppi-danove-odpocty-oblas/>,


přihlášení na seminář je možné v odkazu na přihlašovací formulář
<https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScquSJ4w_B_F0VymaPu5uPfXFcJWLen3G2BM4WE9nr5edLBgA/viewform>.

S přátelským pozdravem

*Lucie Nencková*

Projektová manažerka

*Středočeské inovační centrum*