O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Pozvánka na 2. jednání k Místnímu akčnímu plánu vzdělávání v ORP Poděbrady

Dovolujeme si Vás pozvat na druhé zasedání k projektu Místního akčního plánu vzdělávání v ORP Poděbrady (MAP), které se uskuteční v pátek 31.3. od 10:00 hod. v budově DDM Symfonie, Poděbrady, Za Nádražím 56.

Naše druhé setkání bude zároveň zasedáním Řídícího výboru, který byl ustaven na setkání prvním. Setkání bude nicméně otevřené i dalším zájemcům, neboť jeho hlavním tématem bude diskuze nad Strategickým rámcem, který představuje základní výchozí dokument pro budoucí aktivity v rámci MAP. Proto uvítáme účast všech zástupců škol a školek, jejich zřizovatelů a dalších zájemců o problematiku školství.