O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Individuální přístup k žákům - ve spolupráci s rodiči

v PÁTEK 11. května 2018 proběhne v DDM Symfonie Poděbrady akreditovaný kurz

Individuální přístup k žákům - ve spolupráci s rodiči

v čase 9:00 – 17:00 s Mgr. Pavlem Rampasem.

 

Pokud spolu budou válčit učitelé a rodiče, nepřinese to rozhodně nic dobrého pro dítě. 

Jak nastavit spolupráci a komunikaci s rodiči?
Jak si navzájem vymezit odpovědnost?
Jakým způsobem předávat potřebné instrukce rodičům ohledně výchovy dítěte?

 

Stát se rodičem není velké umění, ale být dobrým rodičem a vychovat slušného a úspěšného člověka je velmi náročný úkol. V tomto ohledu musí rodiče a škola spolupracovat. Kurz nabízí mnoho inspirace, jaké informace a jakou formou rodičům předávat, aby měli vyšší motivaci ke spolupráci.

 

Vaši účast na semináři, prosím, potvrďte nejpozději do středy 9. 5. 2018 na e-mail: mapvzdelavanipodebrady@gmail.com nebo sms zprávou na telefonní číslo 721 277 996. Seminář je zdarma a počet míst je omezen, proto neváhejte s přihlášením.

 

 

Přiložené soubory:
Individuální přístup.pdf