O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Dotace na zateplení a úspory energie v bytových domech z IROP

 

Před časem jsme na našem webu zveřejnili informace k celostátnímu výzvě č. 78 Energetické úspory v bytových domech III v rámci IROP (odkaz na náš článek ZDE).

Nyní  si vás jménem regionální stálé konference Středočeského kraje a Centra pro regionální rozvoj dovolujeme pozvat na informační seminář k výše zmíněné výzvě, který nese název Dotace na zateplení a úspory energie v bytových domech z IROP. Základní informace o Výzvě č. 78 naleznete ve výše zmíněném článku a také v přiložené pozvánce po rozkliknutí tohoto článku.

Seminář se uskuteční 15. 4. 2019 od 14:00 v budově KÚSK, Zborovská 11, Praha 5. V případě dotazů se obracejte na: holota@kr-s.cz Vzhledem k omezené kapacitě, potvrďte prosím svou účast na tomto odkazu.