O MAS Mezilesí

LOGO IROP

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

DIGI-TECH-VĚDA

DIGI-TECH-VĚDA

 

V sobotu 21. září 2019 pořádáme prostorách DDM Symfonie Poděbrady od 9 do 16 hodin akci DIGI-TECH-VĚDA. Jedná se o interaktivní zábavně vzdělávací program, který je určen nejen rodinám s dětmi, ale komukoliv, koho zajímají technologie. Na programu budou workshopy a ukázky zaměřené například na ozoboty, cubetto, legorobotiku, vědecké pokusy, na propojení techniky a přírody prostřednictvím pomůcek pasco, využití QR kódů, hry rozvíjející logické myšlení, 3D tisk a představí se Malá technická univerzita pro předškolní děti. Velkým lákadlem pak je virtuální a rozšířená realita a detektivní workshop s Komisařem Vrťapkou.

 

Současně bude možné se zapojit do zábavně vzdělávací hry s QR kódy pod názvem ZaQikej si s MAS Mezilesí.

 

Akce je pro účastníky ZDARMA. Aktivita je realizována naší místní akční skupinou v rámci projektu Místního akčního plánu rozvoje vzdělávání v ORP Poděbrady II.

 

Bližší informace naleznete zde.