O MAS Mezilesí

V místní akční skupině (MAS) se potkávají aktivní občané, podnikatelé a zástupci veřejného i neziskového sektoru s jedním cílem rozvíjet region a pomáhat zlepšovat život místních obyvatel. Na principu rovnosti hlasů každého člena, ať už se jedná o obec, neziskovku, firmu nebo soukromou osobu, pomáháme realizovat projekty, které v rámci společně připravené strategie rozvíjí život v regionu. MAS  slouží jako platforma pro spolupráci nejen obcí, ale i dalších aktivních subjektů na území MAS.

Celý text

Den spolupráce MAS

Celostátní síť pro venkov ve spolupráci s Pracovní skupinou mezinárodní spolupráce při NS MAS ČR, z. s. Vás srdečně zvou na akci Den spolupráce MAS dne 4. dubna 2017 od 9:00 do 13:45 hodin Slezská 100/7, Praha 2 – Vinohrady (přednáškový sál).

 

Program setkání:
9:00 Registrace účastníků
9:30 Pravidla projektů spolupráce MAS, příklady podporovaných projektů národní a mezinárodní spolupráce
10:15 Přestávka 10:30 Síťování MAS, konkrétní záměry spolupráce
11:00 Prezentace programu Erasmus+ a jeho součástí 11:30 Evropa pro občany – představení programu, podmínky a příklady projektů
12:00 Přestávka
12:15 Síťování MAS, workshopy podle témat spolupráce
12:45 Prezentace výstupů z workshopů
13:30 Sběr podnětů od účastníků
13:45 Ukončení akce Akce je financována z prostředků Celostátní sítě pro venkov.

Účast na akci je bezplatná. Přihlásit se na akci můžete skrze formulář na adrese: https://docs.google.com/a/natur.cuni.cz/forms/d/e/1FAIpQLSeH92ntYETICW4_BOUPnCGJ0cjqer__cd-6jXDqXiR-u7If2g/viewform.

Za organizátory srdečně zvou Gustav Charouzek (kralovska-stezka@centrum.cz), Alena Jaborová (alena.jaborova@gmail.com) a pracovní skupina Mezinárodní spolupráce NS MAS ČR, z. s.